Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /home/www/hospodakycerka/framework/nette/Nette/loader.php on line 14 Hospoda Kyčerka - ochutnejte Valašsko s chutí - Ubytování

Ubytování

VALAŠSKO S CHUTÍ

Pravou valašskou atmosféru a především poctivou domácí kuchyni nabízí stylová Hospoda Kyčerka ve Velkých Karlovicích. Ze svých letních teras nabízí kouzelný výhled do malebné krajiny Velkých Karlovic, jejich úkolí i hřebenů Vsetínských vrchů, kterým dominuje turisty oblíbené výletní místo Soláň. Právě odtud také pochází řada významných osobností uměleckého života na Valašsku.

dsc-0162-2.jpg
Romantické výhledy přímo z terasy...

Valašské apartmány

Nově vybudovaná stylová Hospoda Kyčerka, která se nachází přímo na sjezdovce, rozšířila také ubytovací kapacity. Tři zbrusu nové apartmány..
zobrazit více informací

Valašské chalupy

Šest stylových valašských roubenek jen několik kroků od SKI AREÁLU SYNOT KYČERKA nabízí nevšední ubytování na 28 lůžkách a 18 přistýlkách. V chalupách se mistrně snoubí valašská romantika s moderním komfortem...
zobrazit více informací

Penzion Gaudeamus

Penzion Gaudeamus je zasazen v zalesněné oblasti Velkých Karlovic v části zvané Pluskovec. Nachází se mimo hlavní silniční trasu, takže skýtá všemi..
zobrazit více informací

Chalupa Za potokem

Komfortní ubytování ve stylové valašské roubence. Ubytování ve třech dvoulůžkových pokojích vybavených televizí se SAT příjmem..
zobrazit více informací

Ubytovací podmínky

STORNO POBYTU   Při objednávce pobytu je nutné složit 50% z celkové částky za pobyt.   Pokud je ubytování zrušeno, platí následující..
zobrazit více informací

Kontaktní formulář
  1. ?
  2. ?
  3. ?

Novinky

07.11.2017Oslavte s námi Svatého Martina

SVATOMARTINSKÉ MENU OD 10.-12.11. 250,- Husí paštika s brusinkama, toustík Polévka Husí kaldoun…...

více informací
29.02.2016Cyklistický festival tří národů

Přijďte se podívat na velký "CYKLISTICKÝ FESTIVAL TŘÍ NÁRODŮ"   ...

více informací
Archív aktualit