Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /home/www/hospodakycerka/framework/nette/Nette/loader.php on line 14 Hospoda Kyčerka - ochutnejte Valašsko s chutí - Ubytování - Penzion Gaudeamus

Penzion Gaudeamus

Penzion Gaudeamus je zasazen v zalesněné oblasti Velkých Karlovic v části zvané Pluskovec. Nachází se mimo hlavní silniční trasu, takže skýtá všemi požadovaný klid. V bezprostřední blízkosti je množství turistických stezek. Je oblíbeným cílem lyžařských kurzů a výletů, mimo jiné i díky tomu, že vleky SKI AREÁLU SYNOT KYČERKA jsou od penzionu vzdáleny necelých 100 metrů.

 

V penzionu je ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s kapacitou 52 lůžek, všechny mají své vlastní sociální zařízení. Pokoje jsou jednoduše zařízeny tak, aby v nich každý host nalezl odpovídajícíc pohodlí. Je zde nekuřácká jídelna, kde se podává strava nejen pro hosty penzionu. Po celý den je rovněž otevřen i malý bar. Pro rozptýlení je zde k využítí kulečník, ping-pong či stolní fotbálek. K dispozici je venkovní posezení, houpačky a ohniště. Parkoviště je přímo u objektu.

 

Penzion je vhodný nejen pro klidnou rodinnou rekreaci, ale i pro pořádání lyžařských výcvikových kurzů, škol v přírodě, školení, seminářů, svatebních hostin nebo dětských táborů. 

 

Ceník: 

Ubytování s(e)

1. a 2. patro

cena/poplatky

350,- Kč/os  


 

3. patro

cena/poplatky

 350,- Kč/os

 

rod. 300A+B

cena/poplatky

350,- Kč/os 

Ostatní

 

Dospělý

Dítě od 3 do 12 let

 

SNÍDANĚ

+90,- Kč/os

50,- Kč/os/den

 

Ubytování ve 2 až 4 lůžkových pokojích s koupelnou. Kapacita 52 lůžek.

POLOPENZE

+190,- Kč/os

125,-Kč/os/den

PLNÁ

PENZE

+290,- Kč/os

200,- Kč/os/den

* Ubytování dětí do 3 let bez nároku na postel zdarma.

K ubytování je nutno připočítat ještě poplatky odváděné obci Velké Karlovice, které činí 15,- Kč za dospělou osobu / noc a 6,- Kč za dítě do 18ti let věku / noc.

 

POZOR, POZOR!!

M o ž n o s t   d a l š í   r e g u l a c e   c e n y   p ř i   v ě t š í m   p o č t u   o s o b   a   d e l š í m  p o b y t u.


Turistická penze 290,- Kč, děti 200,- kč.

Rautová snídaně 90,- Kč (šunka, dietní salám, slanina, vejce vařená nebo smažená, párek nebo klobása, denní pomazánka nebo sýry, marmeláda, máslo, pečivo bílé, chléb, juice, mléko, čaj, káva).

Oběd 100,- Kč (přesnídávková polévka, krajová specialita (maso 150 g).

Večeře 100,- Kč (česká kuchyně nebo studená mísa, dezert).

 

Rezervace na telefonu 739 604 179 od 8:00 do 18:00 hod.

Novinky

07.11.2017Oslavte s námi Svatého Martina

SVATOMARTINSKÉ MENU OD 10.-12.11. 250,- Husí paštika s brusinkama, toustík Polévka Husí kaldoun…...

více informací
29.02.2016Cyklistický festival tří národů

Přijďte se podívat na velký "CYKLISTICKÝ FESTIVAL TŘÍ NÁRODŮ"   ...

více informací
Archív aktualit